Суд визнав протиправними дії Вікторії Сюмар, щодо якої проводиться кримінальне розслідування за зловживання владою, - "Український вибір"

Члени комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики явно продемонстрували упередженість і заангажованість, вважають в "Українському виборі"

Окружний адміністративний суд Києва, розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом народного депутата України Василя Німченка до голови Комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар, визнав протиправними дії щодо втручання в діяльність органів прокуратури та досудового слідства Нацполіції. Про це повідомляє прес-служба громадського руху "Український вибір".

"Таким чином суд дав оцінку діям голови Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики - комітету, який в Україні, яка інтегрується до Європи, вперше за всі роки незалежності очолили представники влади, а не опозиції і які, по суті, спробували взяти на себе функції парламентських тимчасових слідчих комісій та органів досудового слідства", - зазначили в "Українському виборі".

"Цим пояснюється той факт, що члени комітету явно продемонстрували упередженість, заангажованість у справі, що стосується інспірованого представниками "партії війни" і роздутого ЗМІ скандалу про нібито перешкоджання охороною Віктора Медведчука розслідуванню журналістів програми "Схеми". Члени комітету проігнорували реальні обставини справи, а також той факт, що відомості про вчинення злочинних дій журналістами "Схем" внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань за статтею 182 Кримінального кодексу України "Порушення недоторканності приватного життя", - відзначили в прес-службі.

"Що стосується голови комітету, то Сюмар з властивою їй цинічністю і спритністю назвала неприкритий тиск на органи досудового слідства "закликом" провести швидке і результативне розслідування", - резюмували в "Українському виборі".

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів