Суд у справі про держзраду Януковича планує допитати Добкіна

Задоволено відповідне клопотання адвокатів екс-президента

Михайло Добкін segodnya.ua

Оболонський районний суд Киева в межах розгляду справи про держзраду екс-президента Віктора Януковича допитує свідка з боку захисту - нардепа Михайла Добкіна. Про це заявив головуючий у справі Януковича суддя Владислав Дев'ятко, пише "РБК-Україна".

Сторона захисту Януковича подала клопотання про допит Михайла Добкіна в Оболонському суді.

"29 березня стала відома інформація щодо обставин, які мають значення для вирішення цієї справи. Добкін на той момент обіймав досить відповідальну посаду. Просимо забезпечити допит Добкіна в даному судовому засіданні", - сказала адвокат Андріана Фозекош.

Водночас прокурори заперечували щодо клопотання про допит Добкіна.

"Викликався свідок сторони захисту Кобилінський, у суд не з'явився і направив телеграму про те, що не зміг з'явитися на засідання. Враховуючи, що адвокати ухиляються від допиту свідків, 11, 12, 18 і 19 квітня - дати для допиту свідків захисту. Суд також постановив задовольнити клопотання про допит свідка Добкіна", - сказав суддя.

Зазначимо, Михайло Добкін є чинним народним депутатом України. Був обраний за списками "Опозиційного блоку", однак у парламенті, пробувши в однойменній фракції певний час, покинув її. У липні 2017 року Рада проголосувала за зняття з Добкіна недоторканності, дала дозвіл на затримання та арешт. Добкін є фігурантом справи про земельні махінації в Харкові.

Нагадаємо, до того, як перейти до допиту свідків сторони захисту, учасники процесу спілкувалися зі свідками обвинувачення. Серед них було чимало високопоставлених чиновників і політиків, зокрема президент, глава МВС та спікер парламенту.

Як відомо, Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада"), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 ("Пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України") і ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 ("Пособництво у веденні агресивної війни") Кримінального кодексу України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів