Суд постановив зняти з Розенблата електронний браслет

У той же час відзначається, що термін дії інших обов'язків, покладених на нардепа, продовжили до 9 квітня

Борислав Розенблат mir24.tv

Солом'янський райсуд Києва постановив зняти електронний браслет з народного депутата Борислава Розенблата. Про це в коментарі "Українській правді" повідомив адвокат Розенблата Олексій Шевчук.

У той же час відзначається, що термін дії інших обов'язків, покладених на нардепа (приходити за викликом детектива, прокурора або суду; повідомляти про місце свого перебування; здати закордонний паспорт; утримуватися від спілкування з людьми, причетними до справи), продовжили до 9 квітня.

Напередодні суд скасував зобов'язання носити електронний браслет іншому фігуранту "бурштинової справи" – нардепу Максиму Полякову.

Нагадаємо, Борислав Розенблат і Максим Поляков — фігуранти "бурштинової справи". В діях Розенблата ГПУ вбачає ознаки зловживання впливом і хабарництва на загальну суму 280 тис. дол., в діях Полякова — ознаки зловживання впливом і хабарництва на суму 7,5 тис. дол. Цих депутатів підозрюють в отриманні неправомірної вигоди за внесення до парламенту законопроектів та вчинення інших дій, пов'язаних з видобуванням бурштину, в інтересах компанії-нерезидента. Депутати всі звинувачення відкидають.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів