Суд не зможе конфіскувати понад 2 млн грн внесків з рахунку "Свободи", оскільки суддя у справі була 1,5 місяця у відпустці

5 вересня спливає термін притягнення до відповідальності головного бухгалтера ВО "Свобода"

Прес-служба ВО "Свобода"

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) констатує неможливість конфіскації судом 2 357 000 гривень внесків з рахунку політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" у зв'язку із закінченням терміну притягнення до відповідальності. Про це повідомив керівник департаменту НАЗК з питань запобігання політичній корупції Роман Смик, передає "Українські новини".

За його словами, у понеділок суд повинен був розглядати справу про конфіскацію внесків з рахунку партії.
"Воно (засідання суду, - ред.) завершилося, не встигнувши початися. Надали клопотання, що головний бухгалтер ВО "Свобода" (Ярослав Пелешак, - ред.) знаходиться в лікарні, і просили перенести засідання на дату, коли він одужає. У кращому випадку його (Пелешака, - ред.) можуть визнати винним, але ніяких стягнень з нього не буде у зв'язку із закінченням терміну", - сказав Роман Смик.

Керівник департаменту НАЗК уточнив, що термін притягнення Пелешака до відповідальності закінчується 5 вересня.

Смик повідомив, що суддя у справі була 1,5 місяця у відпустці, а попереднє засідання у справі відбулося ще в липні.

Як повідомлялося раніше, НАЗК знайшло порушення порядку внесків на підтримку "Свободи" на основі аналізу звіту за 4-й квартал 2016 року. Зокрема було виявлено невідповідності між прізвищами осіб, які здійснювали грошові внески, у звіті партії і в банківських виписках. Загалом НАЗК виявило, що 11 платежів на загальну суму 2 330 900 гривень було внесено протягом листопада-грудня 2016 року в касу банку головним бухгалтером партії Пелешаком.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів