Суд Франції винесе вирок у справі про "диппредставництво ДНР" 6 вересня, - посол

Жераль-Юбер Файяр, який називає себе "почесним консулом представництва", заявив про відкриття організації 25 вересня 2017 року

Фото з відкритих джерел

Суд щодо діяльності так званого "представництва ДНР" у Марселі може винести вирок 6 вересня. Про це повідомив посол України у Франції Олег Шамшур, передає "Сегодня".

"Нарешті у суді відбулись слухання і на 6 вересня призначено винесення вироку. Ніхто не може втручатися в роботу судової гілки влади. Можу тільки сказати, що я сподіваюсь, що цим рішенням буде підтримано позицію прокурора", - сказав Шамшур.

За його словами, так організатори "представництва" зловживали особливостями французького законодавства, коли створювали асоціацію з такою назвою.

"Так, вони скористались шпаринкою в цьому законі, створивши асоціацію, яку назвали "представництво ДНР". Як тільки ми дізнались про плани її створення, почали працювати з французькими МЗС і МВС. Після цього вийшла заява МЗС, де були розставлені крапки над "і", справу передали до прокуратори, яка зайняла жорстку позицію з вимогою припинити діяльність цього "представництва", - розповів Олег Шамшур.

Новини за темою: Посол України в Італії спростував інформацію про відкриття диппредставництва "ДНР" в Турині

Нагадаємо, у січні 2018 року прокуратура у французькому місті Екс-ан-Прованс подала в суд на організацію, яка називає себе "офіційним представництвом ДНР" у Франції, і вимагає її розпуску. У французькому МЗС наголосили, що не визнають офіційно цю організацію, а її діяльність назвали нелегальною.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів