Суд дозволив Розенблату виїзд за кордон, але продовжив зобов'язання

Нардеп зібрався відвідати Дубай 9 квітня

Борислав Розенблат mir24.tv

У четвер, 5 квітня, Солом'янський районний суд Києва дозволив виїзд за кордон депутату Верховної Ради Бориславу Розенблату, який підозрюється у хабарництві. Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на співробітника суду. 

За його словами, таке рішення було ухвалене 5 квітня за клопотанням захисту.

Разом з цим суд продовжив до 4 червня Розенблату зобов'язання: бути на вимогу у слідчого, прокурора і в суді, повідомляти їм про зміну місця проживання та роботи й утриматися від спілкування з низкою громадян, зокрема з тими, які фігурують у його справі.

Як розповів сам народний депутат, він має намір відвідати Дубай 9 квітня для участі в міжнародному форумі. За його словами, він поки не забрав закордонний паспорт, а про його поїздку сповіщена Верховна Рада.

Він підкреслив, що не збирається ховатися від слідства за кордоном. 

При цьому Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) і Національне антикорупційне бюро (НАБУ) побоюються, що Розенблат все ж може сховатися від слідства. 

"Звичайно, ми цього (втечі, - ред.) боїмося", - повідомив представник антикорупційних органів. 

Нагадаємо, що 12 лютого з Розенблата та Полякова зняли електронні браслети. 

Максим Поляков і Борислав Розенблат - фігуранти так званої бурштинової справи. У діях Розенблата ГПУ вбачає ознаки зловживання впливом і хабарництва на загальну суму 280 тис. дол., у діях Полякова – ознаки зловживання впливом і хабарництва на суму 7,5 тис. дол. Цих депутатів підозрюють в отриманні неправомірної вигоди за внесення до парламенту законопроектів та вчинення інших дій, пов'язаних з видобуванням бурштину, в інтересах компанії-нерезидента.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів