Прес-аташе представництва ЄС в Україні Девід Стулік в ефірі "112 Україна"
112.ua

В Європейському парламенті та в Раді ЄС одностайно підтримують надання безвізового режиму Україні. Про це заявляє прес-аташе представництва ЄС в Україні Давід Стулік в ефірі телеканалу "112 Україна".

Стулік заявив, що прийняття безвізу України з ЄС буде "дуже швидким рішенням".

"В ЄП дуже одностайна підтримка для надання безвізового режиму, тож не треба очікувати жодних проблем. Це рішення буде позитивним. Наступним буде Рада ЄС, де також ще раніше прийнято рішення, що Україні треба надати безвіз. Політичні питання всі зняті, зараз тільки треба пройти окремі формальні процедури, як от завтрашнє голосування ЄП з питань громадянських свобод, юстиції і внутрішніх справ", - сказано у повідомленні.

Прес-аташе заявив, що "всі обставини складаються так, що безвіз уже не відкладеться, і це питання уже вирішене".

Новини за темою: Деякі країни ЄС мають намір заблокувати в Європарламенті надання безвізу для України

Нагадаємо, 28 лютого Європарламент і Рада ЄС погодили безвізовий режим для українців. Посли при ЄС 2 березня 2017 р. від імені Ради підтвердили неформальну угоду про лібералізацію візового режиму для українців.

Тепер домовленість має підтвердити профільний комітет Європарламенту 9 березня, потім – ЄП на пленарній сесії, яка відбудеться орієнтовно 3-4 квітня. Остаточне затвердження безвізового режиму для громадян України має відбутися на засіданні Ради ЄС у закордонних справах 11 травня.