Столярчук йде з посади прес-секретаря прем'єра та керівника департаменту комунікацій Кабміну

Він заявив, що залишає посаду через особисті обставини

Дмитро Столярчук Facebook Дмитра Столярчука

Директор департаменту інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету міністрів України, а також прес-секретар прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана Дмитро Столярчук подає у відставку. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Друзі, в моєму професійному житті назріли зміни. В силу особистих обставин я змушений залишити посади прес-секретаря прем'єр-міністра України та керівника департаменту інформації та комунікацій з громадськістю уряду", - написав він.

Нагадаємо, Дмитро Столярчук народився 29 квітня 1976 року в Києві. У журналістиці він понад 12 років. З 1998 року працював в інформагентстві "УНІАН", "Інтерфакс-Україна", в 2009-2010 роках очолював групу сайтів "Главред". У різний часу співпрацював з українською службою Радіо "Свобода", журналом "Діловий", AFP. Понад рік працював прес-секретарем голови Верховної Ради, коли цю посаду обіймав Володимир Гройсман.

Наприкінці квітня 2016 року його було призначено директором Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України.

Має три вищі освіти, в тому числі юридичну та економічну.

Новини за темою: Несподівана й дивна відставка: Чим запам'ятався міністр агрополітики Тарас Кутовий

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...