Стець обговорив із заступником держсекретаря США Стенгелом заходи протидії пропаганді РФ

При цьому в Держдепі США запевнили у готовності надавати Україні допомогу в боротьбі з агресією РФ

Министерство інформполітики

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець у ході робочого візиту до США обговорив із заступником держсекретаря США Стенгелом заходи протидії пропаганді РФ. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інформаційної політики України.

"В ході бесіди американську сторону було поінформовано про ситуацію на сході України, хід імплементації реформ в державі, а також про заходи, які вживає уряд України з метою подолання корупції та протидії російській пропаганді. Окремо Юрій Стець окреслив принципи, якими керується очолюване ним Міністерство в своїй роботі та наголосив на необхідності вдосконалення законодавчої бази України в сфері інформаційної політики. Міністр також подякував американській стороні за підтримку України", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що зі свого боку представники Державного департаменту США запевнили у незмінній підтримці України та готовності надавати подальшу практичну допомогу в боротьбі з російською агресією і пропагандою.

Новини за темою: Пропаганда РФ знищує довіру до добровольців, протистояти можна тільки дисципліною, - журналіст

Нагадаємо, раніше міністр інформаційної політики України Юрій Стець обговорив питання інформбезпеки з заступником держсекретаря США Стенгелом. Зазначалося, що Стенгел підкреслив необхідність поширення інформації про реформи, що здійснюються урядом як всередині країни, так і по всьому світу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів