США вважають, що присутність російських військових в Азовському морі є провокаційним і агресивних кроком, – Волкер

За словами Волкера, Вашингтон дуже стурбований з цього приводу

Фото з відкритих джерел

США розцінюють присутність російських військових в Азовському морі як агресивні і провокаційні кроки. Зокрема, на цьому наголосив спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер під час брифінгу на форумі Yalta European Strategy, який транслював телеканал "112".

"Ми дуже схвильовані через це (дії Росії в Азовському морі, - ред.). Ми припускаємо, що вона може зазіхнути на ці водні території. Ми розуміємо, що це може бути дуже провокаційним і агресивним кроком", - сказав він.

Раніше президент України Петро Порошенко припустив, що Росія хоче окупувати Азовське море так само, як окупувала Крим.

За словами глави української держави, Київ цього не дозволить - Україна готова вирішувати конфлікт навколо Азовського моря в міжнародній постійній палаті третейського суду.

Нагадаємо, протягом останніх трьох місяців активність Росії в Азовському морі значно зросла. Росіяни не дозволяють торговим судам, які направляються в українські порти і які виходять з них, безперешкодно проходити через Керченську протоку. У зв'язку з цим президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони, начальнику Генерального штабу та командуванню ВМС України вжити заходів, щоб зупинити російські провокації щодо блокування входження суден в українські порти в Азовському морі. Міністерство інфраструктури України розробило комплекс заходів у відповідь на дії Росії. При цьому повідомлялося, що комплекс заходів включає в себе в тому числі обмеження пасажирського сполучення з Росією.

Напередодні українські прикордонники заявили про чергові провокації Російської Федерації в Азовському морі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів