США в ОБСЄ: Конфлікт на Донбасі буде припинено, коли РФ виведе свої сили

Створити умови для мирного врегулювання здатні також миротворчі сили під мандатом ООН

З відкритих джерел

Показником завершення конфлікту на сході України є висновок Росією збройних сил з окупованої території Донецької і Луганської областей.

Про це заявила у четвер під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні в. о. замести

керівника глави Місії США при ОБСЄ Мішель Сайдерс, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Цей конфлікт буде вирішено тільки тоді, коли Росія прийме рішення про виведення своїх військ з території України та дозволить розгорнути справжні сили міжнародної безпеки", - заявила американський дипломат.

Вона зазначила, що створити умови для мирного врегулювання здатні також миротворчі сили під мандатом ООН. "Це пом'якшить страждання мільйонів людей, які страждають від конфлікту", - підкреслила представник США.

За її словами, миротворці відповідали за безпеку в зоні конфлікту, а також здійснювали нагляд за розміщенням важкої зброї. Крім того, миротворча місія повинна була б встановити контроль над російсько-українським кордоном, недоступною українському уряду. "Тільки після цього створилися умови для проведення місцевих виборів, а також повної імплементації інших політичних кроків, передбачених Мінськими угодами", - зазначила представник США.

У той же час, американський дипломат звернула увагу на незаконну окупацію Росією Криму і спроби поєднати півострів з російським берегом.

"Сполучені Штати засуджують відкриття мосту, що з'єднує Росію з Кримом без згоди українського уряду. Міст являє собою не тільки спробу Росії закріпити незаконне захоплення і окупацію Криму, але також перешкоджає судноплавству і доставці товарів до людей в Україні", - підкреслила представник США.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів