США пригрозили Росії "драконівськими заходами" у разі втручання у вибори до Конгресу

Сенатори, які відвідали Росію, вкотре висунули вимоги не втручатися у вибори на Заході

Джон Нілі Кеннеді Коммерсантъ

США очікує від Росії "змін поведінки" - зокрема відсутності втручання у вибори до Конгресу, які заплановано на листопад. Про це заявив учасник делегації, сенатор від штату Луїзіана Джон Нілі Кеннеді в інтерв'ю для видання "Коммерсант".

"Ми попередили наших співрозмовників: якщо Росія продовжить втручатися у внутрішні справи США і зробить це на листопадових виборах до Конгресу, наша реакція буде миттєвою і дуже жорсткою", - заявив він.

Кеннеді також зазначив, що російська делегація зможе здійснити візит до США тільки після того, як американська сторона переконається у готовності Кремля до співпраці.

Новини за темою: Росія однозначно допомагала Дональду Трампу на президентських виборах, - комітет Сенату США

"Це залежатиме від подальших дій російської сторони. Зараз занадто рано про це говорити. Занадто рано. Спочатку нам треба побачити зміни поведінки Росії. Росія повинна перестати втручатися в наші справи і вибори. Це було би хорошим початком", - повідомив він.

Сенатор також зазначив, що Вашингтону не хотілося би застосовувати "драконівські заходи", однак у випадку, якщо Росія продовжить втручання у вибори в США, реакція буде миттєвою.

Новини за темою: США не визнають російську анексію Криму, і санкції залишаються в силі, - Білий дім

"Російська влада каже, що санкції не нашкодили Росії, але це не так. І я дуже сподіваюся, що нам не доведеться застосовувати стосовно Росії зовсім вже драконівські заходи. Але якщо ми побачимо втручання в листопаді, іншого виходу не буде. Наша реакція буде залежати від дій Росії. При цьому нам би хотілося налагодити відносини з Росією. Особисто мені б цього хотілося. Але щоб відносини покращилися, російська влада повинна змінити свою поведінку. Все дуже просто. Якщо російська влада на це не піде, то покращення не буде. Це би явно не пішло на користь російських громадян. Це моя особиста думка", - наголосив Кеннеді.

Новини за темою: США висунули п'ятьом громадянам РФ звинувачення в обході санкцій проти Сирії

Американська делегація прибула до Росії на початку тижня. Представники США зустрілися і з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим, розмову з яким назвали "дуже відвертою". Уточнюється, що в бесіді торкнулися тем втручання в американські президентські вибори в 2016 році, а також російських дій в Україні та Сирії.

Аналогічні теми планується обговорити на зустрічі президента США Дональда Трампа і президента РФ Володимира Путіна, яка відбудеться 16 липня в Гельсінкі.

Джерело: Коммерсантъ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів