США і ЄС можуть посилити санкції проти Росії через захоплення українських моряків, – Волкер

Спецпредставник Держдепартаменту США з питань України закликав Москву повернути захоплених моряків і відновити діалог з Україною на базі Договору 2003 року про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки

Адміністрація Президента України

США і Європейський союз можуть посилити санкції проти РФ або ввести нові через захоплення українських моряків і суден. Про це заявив спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на "Голос Америки".

"Деякі наші європейські союзники говорили про нові санкції або посилення існуючих санкцій. Я думаю, що це гідна ідея, ми її розглянемо", - сказав Волкер.

Новини за темою: Дипломати з країн ЄС обговорять розширення антиросійських санкцій

Він також закликав Росію звільнити захоплених українських моряків і кораблі в якості жесту доброї волі перед святами.

"Їх безпідставно атакували у відкритих водах, заарештували. Вони (росіяни) мають вдатися до деескалації ситуації і повернути їх... Ми сподіваємося, що Росія негайно поверне моряків", - заявив дипломат.

Новини за темою: Велика Британія домагатиметься посилення санкцій проти Росії через агресію в Керченській протоці, – Мей

Спецпредставник США по Україні закликав Росію відновити діалог з Україною на базі Договору 2003 року про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки.

"Території обох країн виходять до Азовського моря. Обидві країни мають право і потребу використовувати море для руху транспорту. Далі ми повинні повернутися до більш широкої дискусії про те, як покласти край конфлікту в Східній Україні", - заявив Волкер.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів