Справа Вілкула розвалилася ще на регламентному комітеті, - експерт

На думку експерта, Вілкул був підготовлений помітно краще, ніж генеральний прокурор

На думку журналіста і публіциста Дмитра Литвина, справа Олександра Вілкула, подання ГПУ на якого розглядалося вчора на регламентному комітеті Верховної Ради, було начисто програно генпрокурором Юрієм Луценком. Про це Литвин повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Луценко начисто програв за Вілкулу. Вілкул був підготовлений помітно краще, ніж генеральний прокурор. Справа очевидно розвалилася вже на регламентному комітеті. В цивілізованій країні це було б несумісною ганьбою з посадою, але у нас, на жаль, спрацьовує. Щодо Колесніковв комітет пройшов теж погано для генерального прокурора, хоча і не так розгромно. Висновок простий: не можна призначати на такі посади не юристів. Дуже важливий момент: у відповідь на деякі питання прокурори, які супроводжували Луценка, мовчали, тому що розуміють вагу цих питань і можливе значення відповідей, а Луценко говорив, тому що процес для нього нічого не значить, він не відчуває вагу відповідних норм і правил. І на одних пафосних політичних висловлюваннях далеко не виїдеш”, - заявив Дмитро Литвин.

Нагадаємо, під час розгляду Регламентним комітетом ВР повторного подання генпрокурора на зняття недоторканності з народного депутата Олександра Вілкула з'ясувалося, що свідки давали свідчення проти нього під тиском.

Крім того, народний депутат надав ряд доказів того, що справа є сфабрикованою, а закони, на які посилається прокуратура, у тому числі, Земельний Кодекс припинили свою дію ще в 2001 році.

У ході засідання комітету Олександр Вілкул надав офіційні документи, в тому числі, рішення Нікопольського суду, про те що його телефон незаконно прослуховується без права парламенту.

На підставі нововиявлених фактів Регламентний комітет на два дні відклав публікацію свого рішення до отримання офіційних роз'яснень від Генеральної прокуратури.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів