Справа Бабченка: Захист готовий озвучити прізвище спецслужбовця, який нібито допомагав Герману

За словами Германа, Дмитро - його давній знайомий, і він звернувся до нього відразу після того, як отримав замовлення з Росії про вбивство ряду людей в Україні

Фото з брифінгу СБУ і ГПУ щодо "вбивства" Аркадія Бабченко Открытый источник

Адвокат підозрюваного в організації вбивства журналіста Аркадія Бабченко Бориса Германа Євген Солодько у понеділок, 11 червня, планує озвучити прізвище людини з спецслужби, який нібито допомагав його підзахисному. Про це він сказав в ефірі "Громадського радіо".

"У мене є дані про нього, але я їх озвучу в понеділок 11 червня - ред.)", - заявив адвокат.

Відомо, що людину з спецслужби, який нібито допомагав Герману, звати Дмитро.

За словами Германа, Дмитро - його давній знайомий, і він звернувся до нього відразу після того, як отримав замовлення з Росії про вбивство ряду людей в Україні.

"Після того, як список був переданий Дмитру, ситуація трохи заспокоїлася. Потім Дмитро сказав, що вбивства не буде і що він сам цю ситуацію локалізує. І Борис абсолютно спокійно збирався 30 травня вилетіти в Італію і повернутися 1 червня.

Наслідок це підтверджує, зворотний квиток був знайдений, його висували суду. Борис був упевнений, що з Бабченко нічого не станеться, нікуди бігти він не збирався", - розповів Солодько.

Увечері 29 травня стало відомо про нібито розстріл російського журналіста Аркадія Бабаченко на порозі його квартири в Києві. А ввечері 30 травня голова СБУ Василь Грицак заявив, що Бабченко живий: "вбивство" інсценувала його спецслужба, щоб попередити справжнє вбивство й затримати замовника.

Комітет захисту журналістів (CPJ), ОБСЄ і "Репортери без кордонів"розкритикували таку спецоперацію.

Грицак заявив, що організатора вбивства Бабченко затримали. Нібито для організації вбивства російські спецслужби завербували громадянина України Р., який найняв для вбивства колишнього АТОшника. А той допоміг СБУ – і відзвітував організатору, що "вбивство сталося".

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів