Спільний кандидат від опозиційних сил збільшить їхні шанси на вихід до другого туру, - журналіст

"Те, що опозиційні партії об’єдналися, додасть їм тільки рейтингу, оскільки лідери Рабінович і Бойко мають непогані рейтинги, вони входять до першої п’ятірки соціологічних опитувань", - вважає Тиран

112.ua

Спільний кандидат від опозиційних сил збільшить їх шанси на вихід у другий тур. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловила журналіст Ірина Тиран, коментуючи об'єднання "Опозиційного блоку" з партією "За життя".

"Це звичне явище для передвиборчого етапу, коли об’єднуються здорові політичні сили, кому вистачає розуму відкинути власні амбіції, об’єднатися  в одну велику силу, висунути одного  претендента від себе одного кандидата, щоб добитися тих політичних цілей, які сповідують ці структури. Адже і програма "Опозиційного блоку" і програма "За життя" в основному схожі і вони налаштовані на один і той самий електорат південного сходу по тій причині, що наразі більшість політичних сил налаштовані на інший електорат і цей електорат випадав з передвиборчих очікувань і обіцянок. Те, що вони об’єдналися, додасть їм тільки рейтингу, оскільки у лідерів Рабіновича і Бойка непогані рейтинги, вони входять в першу п’ятірку соціологічних опитувань. Тому це збільшить їх шанси на вихід у другий тур і можливо отримати перемогу", - сказала вона.

Нагадаємо, співголова "Опозиційного блоку" Юрій Бойко заявив, що "Опозиційна платформа – За життя" обов'язково висуне єдиного кандидата на президентських виборах від політичних сил, що орієнтуються на електорат південного сходу і центру України. 

Коментуючи рішення політради партії "За життя" щодо рекомендації висунути Вадима Рабіновича єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах, Юрій Бойко підкреслив: "Я ще раз хочу вас запевнити - буде єдиний кандидат від опозиції. Ми готові приборкати свої амбіції та домогтися реального єдиного кандидата від опозиції, щоб зламати сценарій влади. Якщо "За життя" висуне Вадима Рабіновича, ми підтримаємо".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів