Спікер ВР вже скоро оголосить про формування нової групи "Опозиційна платформа – За життя" у Раді, - Бойко

Представник "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат України Юрій Бойко в програмі "Пульс" в ефірі телеканалу "112 Україна". 20.11.2018 112.ua

В найближчі дні спікер оголосить про формування в Раді нової групи "Опозиційна платформа – За життя", і це група, яка націлена на об'єднання всієї опозиції. Таку заяву в ефірі політичного ток-шоу "Пульс" зробив представник "Опозиційної платформи – За життя", народний депутат Юрій Бойко.

"Політична "Опозиційна платформа - За життя" за цей бюджет не проголосує. Група вже сьогодні сформована, вона завтра-післязавтра з трибуни вже буде оголошена спікером, ми вже оголосили, зібрали підписи. Це група, яка націлена на об'єднання всієї опозиції. Це група, яка ставить перед собою завдання досягнення миру, стабільності і розвитку держави", - повідомив Юрій Бойко, зазначивши, що політичні суперники всіляко намагаються розколоти опозиційні сили України, зауваживши, що частина "Опозиційного блоку" вийшла з процесу об'єднання.

Бойко підкреслив, що об'єднання двох найбільш рейтингових політичних сил українського політикуму – партій "Опозиційний блок" і "За життя" - це перший крок для формування нової потужної партії, яка візьме участь у парламентських виборах і буде об'єднувати навколо себе по-справжньому опозиційні сили.

"Ми будуємо партію "Опозиційна платформа - За життя". З назвою "Опозиційний блок" до влади йти важко. Ми будемо будувати спільну партію з партією "За життя", і це наше майбутнє", - підкреслив політик.

Як зазначалося, раніше була створена "Опозиційна платформа - За життя", до неї закликали приєднатися інші політичні сили; про підтримку нового об'єднання вже заявила Партія розбудови України, її глава, Юрій Мірошниченко, оголосив про приєднання до платформи.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів