Соціально-політичне шоу "Виклик", - відео

Ведучі Тетяна Іванська і Тетяна Хмельницька разом з гостями в студії обговорювали найгостріші та бентежні соціальні питання

112.ua

Сьогодні, 30 листопада, в ефірі "112 Україна" соціально-політичне шоу "Виклик". 

Ведучі Тетяна Іванська і Тетяна Хмельницька разом з гостями у студії обговорювали найбільш гострі та бентежні соціальні питання.

Сьогодні в програмі про воєнний стан, полонених Росією українських моряків і саміт G20 говоритимуть віце-адмірал, командувач ВМС України в 2014-2016 роках Сергій Гайдук, заступник начальника ГШ ЗСУ в 2006-2010 рр. Ігор Романенко, екс-глава Донецької ВЦА, генерал армії Олександр Кіхтенко, нардепи Сергій Рудик, Геннадій Ткачук, Василь Німченко, Костянтин Матейченко, екс-нардеп Руслан Кошулинський, політолог Володимир Цибулько, політтехнолог Дмитро Раімов, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв і перший президент України Леонід Кравчук. 

У другій частині програми підвищення пенсій, у тому числі військовикам, і вплив цього підвищення на зростання цін і курс гривні обговорюватимуть голова пенсійного фонду Євген Капінус, екс-міністр соцполітики Василь Надрага, нардепи Наталія Королевська і Костянтин Матейченко, політолог Володимир Цибулько, ведучий Петро Мага, народний артист України Юрій Рибчинський. 

Гостем "Голосу народу" з Петром Магою стане заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів