Союз "Опоблоку" і "За життя" гарантуватиме їм щонайменше другий тур у президентській кампанії, - політолог

На думку Бортніка, якщо у партій буде єдиний кандидат, вони можуть конкурувати за президентське крісло.

Політичний консультант Руслан Бортнік в ефірі телеканалу "112 Україна". 7.09.2018 112.ua

Союз "Опозиційного блоку" з партією "За життя" гарантуватиме цим політичним силам щонайменше другий тур у президентській кампанії. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив політолог Руслан Бортнік.

"Звичайно, всіх мотивацій ми сьогодні не знаємо, але я думаю, що інстинкт політичного виживання сьогодні підштовхує "Опозиційний блок" і "За життя" до союзу, адже цей союз гарантуватиме їм щонайменше другий тур у президентській кампанії, якщо буде єдиний кандидат, і можливість конкурувати навіть за президентське крісло", - сказав він.

Нагадаємо, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович закликав "Опоблок" почати переговори про створення політичного об'єднання.

"Пропоную перегорнути сторінку і почати переговори про створення потужного консолідованого політичного об'єднання, яке в змозі зупинити бойові дії на Донбасі, запобігти економічній катастрофі і врятувати країну... Нам потрібно підпорядкувати свої амбіції та особисті інтереси інтересам наших виборців. Нам не пробачать, якщо ми втратимо сьогодні шанс для консолідації", - зазначив Рабінович.

В "Опозиційному блоці" відповіли на заклик лідера партії "За життя" Вадима Рабіновича до об'єднання та запевнили, що це необхідно для повернення миру і стабільності в Україну.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів