Сьогодні дипломатія між Україною та США ведеться в кращому випадку на рівні держсекретарів, - Добродомов

Народний депутат Дмитро Добродомов в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

Сьогодні дипломатія між Україною та США ведеться в кращому випадку на рівні держсекретарів. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив народний депутат Дмитро Добродомов, коментуючи думку колишнього співробітника українського посольства у США Андрія Теліженка, що у Вашингтоні втомились від України.

"У нас всі прекрасно бачили цю "зустріч" між Порошенком і Трампом, брифінг за парканом Білого дому, коли президента нашої країни навіть не зустрічають. Друзі, нас мають поважати щонайменше. Розумію, що треба якісь електоральні бали показати, що у нас ідуть перемовини. У нас сьогоднішня дипломатія з Америки ведеться в кращому випадку на рівні держсекретаря", - згадав депутат візит Порошенка до США у червні минулого року.

Добродомов зазначив, що США – найбільший стратегічний партнер України, і якщо посол у цій країні має натягнуті стосунки з Білим домом, то відправити його у відставку – "єдиний логічний і правильний висновок".

А наразі США, на його думку, розглядають Україну як власний стратегічний інтерес, не враховуючи ані інтереси України, ані її плани.

Надзвичайний та повноважний посол Володимир Хандогій в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

Натомість надзвичайний і повноважний посол України Володимир Хандогій не розділяє такі песимістичні настрої щодо дипломатичних відносин між Україною та США: "Не зовсім згоден із тими констатаціями, які щойно прозвучали, що, наприклад, наші відносини із США знаходяться чи не на межі розвалу".

Хандогій припускає особисту незгоду Теліженка із Чалим: "У таких випадках є цивілізований вихід – людина, яка не згодна з послом, а посол несе відповідальність за підтримання відносин з державою акредитації, а всі інші лише йому допомагають - в цьому випадку деякі дипломати просто ідуть у відставку".

Нагадаємо, сьогодні в інтерв'ю одному з українських видань колишній співробітник посольства України в США Андрій Теліженко заявив, що у Вашингтоні втомилися від України, а Білий дім неодноразово начебто натякав про необхідність відставки посла України.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів