СНД продовжить надсилати Україні запрошення на засідання

Сергій Лебедєв впевнений, що перегляд договорів нічого не говорить про намір України вийти із співдружності

РИА Новости

СНД продовжить надсилати українським дипломатам запрошення на засідання та інші заходи Співдружності доти, доки вихід України з організації не буде оформлено офіційно. Про це заявив виконавчий секретар СНД Сергій Лебедєв, передають "Известия".

Від зазначив, що відкликання українського представництва та перегляд угод ще не означає, що прийнято рішення про повний вихід країни із співдружності.

"Ми, безумовно, будемо це робити, оскільки Україна нині перебуває у складі Співдружності Незалежних Держав. Ми багато разів чули подібні заяви про вихід країни з СНД. Тим не менш офіційних документів з цього приводу з Києва у виконком СНД не надходило", - заявив Лебедєв.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко підписав указ про відкликання всіх представників України з усіх статутних органів СНД. Також він заявив, що Україна перегляне укладені в рамках співдружності міжнародні договори і вийде з тих, що не відповідають національним інтересам. Низку договорів уже було переглянуто РНБО, і Порошенко підписав указ, яким ввів у дію відповідне рішення.

Джерело: Известия

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів