Слова Сальвіні варто сприймати як заяви політика, а не голови МВС, - посол України в Італії

"Сальвіні не завжди розділяє, коли він виступає як глава МВС, а коли – як лідер політичної партії", - заявив посол

Маттео Сальвіні Reuters

Заяви міністра внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні з приводу "законності" "референдуму" у Криму слід сприймати як слова політика, а не представника уряду. Про це заявив посол України в Італії Євген Перелигін в інтерв'ю для "Інтерфакс-Україна".

"Давайте виходити з того, що Маттео Сальвіні – не просто міністр, а лідер політичної партії, яка сьогодні має найбільшу підтримку суспільства – згідно з даними, близько 32%. Він також заявляв, що був у аннексованному Криму в порушення українського законодавства. На жаль, тоді його дії не знайшли адекватної реакції в суспільстві. Очевидно, що Сальвіні не завжди розділяє, коли він виступає як глава МВС, а коли – як лідер політичної партії",- зазначив посол.

Також він підкреслив, що колеги Сальвіні по уряду не підтримали його заяви, а глава МЗС Італії під час свого виступу в парламенті підкреслив, що Італія продовжує підтримувати рішення міжнародного співтовариства і поважати територіальну цілісність України.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні заявив, що вважає анексію Криму законною, а Революцію гідності в Україні назвав "фальшивою". У  Міністерстві закордонних справ України засудили висловлювання італійського політика, а посол Італії в Україні Давіде Ла Чечиліа запевнив, що "позиція Італії з підтримки суверенітету і територіальної цілісності України чітка і послідовна".

Джерело: Интерфакс-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів