Народний депутат Іван Винник студії "112 Україна". 25.01.2017
112.ua

Слідство з'ясує, наскільки депутати-учасники торгової блокади Донбасу залучені до нанесення збитків державі. Проект відповідної заяви скоро підготують і направлять до ГПУ. Про це заявив нардеп від БПП Іван Вінник, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Парасюк, Семенченко і Пастух, і Єгор Соболєв - слідство, мабуть, з’ясує рівень їх залучення до нанесення тих збитків державі. Відповідно, можливо, будуть підозри, подання в ВР на зняття депутатської недоторканності. Закон у нас один на всіх. Якщо Онищенко за нанесення збитків державі був притягнутий до кримінальної відповідальності, але втік. Якщо Насіров зараз знаходиться у СІЗО за нанесення збитків державі, то чого Парасюк і Семенченко за ті самі збитки мають уникнути покарання? Ні, того не буде. Мені особисто було доручено розробити проект цієї заяви, підписати її і відправити у генпрокуратуру", - сказав Іван Вінник.

Нагадаємо, сьогодні під час засідання РНБО президент України Петро Порошенко заявив, що дії блокадників на Донбасі влетіли країні в копієчку, рахунки виставлять не тільки бойовикам, але і "Самопомочі" і "Батьківщині".