Скасування залізничного й автобусного сполучення з Росією: В РФ заявили про заходи у відповідь проти України

Тим часом у Росії вважають, що до реальних кроків справа не дійде

Фото з відкритих джерел

Міністерство транспорту РФ пропрацювало пакет заходів у відповідь на випадок, якщо Україна припинить залізничне й автобусне сполучення з Росією. Про це журналістам повідомив міністр транспорту РФ Євген Дітріх, передає "ТАСС".

"Мінтранс розглядав це питання і можливі наші заходи у відповідь у зв'язку з можливим ухваленням такого рішення", - зазначив Дітріх.

Він наголосив, що в разі, якщо такі рішення Україною буде ухвалено, російська сторона реалізує заходи у відповідь. Тим часом у Росії вважають, що до реальних кроків справа не дійде.

"Насамперед такі заходи спричинять неможливість громадян Росії та України користуватися послугами транспорту. Крім незручностей і дискомфорту це нічого іншого не спричинить", - додав російський міністр.

Раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що Міністерство інфраструктури має намір припинити пасажирські залізничні перевезення в/з Росії, але скасування вантажних перевезень поки не розглядається. Водночас перший заступник постійного представника президента України в Криму Ізет Гданов зазначив, що українському міністерству також пропонують скасувати автобусні сполучення з Росією.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів