Скандальна закупівля палива МОУ: В САП розповіли, коли справу передадуть до суду

На питання, чи будуть оскаржувати дане рішення, Грищук відповів: "Я так розумію, що сторони однозначно будуть оскаржувати в касаційному суді, але це не зупиняє набрання рішенням законної сили"

Спеціалізована антикорупційна прокуратура визначиться з передачею в суд справи про закупівлю Міністерством оборони палива у ТОВ "Трейд Коммодіті" після отримання тексту рішення Київського апеляційного адміністративного суду на руки, повідомляє "Обозреватель".

"Суд апеляційної інстанції залишив рішення першої інстанції адміністративного суду в силі. Ми отримаємо повний текст рішення Київського апеляційного адміністративного суду. До кінця тижня мають передати, тоді будемо приймати процесуальне рішення по КПК - йдемо в суд чи ні. Я не хочу квапити події, через тиждень-два повідомимо", - заявив перший заступник керівника САП Максим Грищук.

На питання, чи будуть оскаржувати дане рішення, Грищук відповів: "Я так розумію, що сторони однозначно будуть оскаржувати в касаційному суді, але це не зупиняє набрання рішенням законної сили".

Разом з тим, заступник керівника САП не виключає варіанту поновлення досудового слідства для проведення повторного аудиту, але "офіційне рішення буде прийматися після отримання рішення суду".

Як повідомлялося, у жовтні 2017 НАБУ звинуватило посадових осіб Міноборони нібито розтраті майже 150 млн гривень при закупівлі палива для потреб армії. Представники Міноборони зі своєї сторони оскаржили дії НАБУ в суді.

28 березня 2018 НАБУ завершило досудове слідство по "паливної справи і відкрила підозрюваним доступ до матеріалів слідства. 27 вересня адміністративний суд Києва відхилив апеляції НАБУ і Держаудитслужби у справі Міноборони. Судді прийшли до висновку, що розпочате провадження є безпідставним.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів