Сюмар повідомила про десятки подань СБУ на акредитованих у Раді журналістів

За її словами, це таємна інформація

Депутат від "НФ", голова комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар "Народный фронт"

У Верховній Раді акредитовано близько 4,5 тис. людей, СБУ звернула увагу на деяких із них. Про це повідомила голова комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар в кулуарах парламенту, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Прес-служба має сьогодні 4,5 тис. акредитацій і десятки подань від СБУ, що частина цих людей просто записують і відправляють для російських ЗМІ певне відео. Це таємна інформація, але я з нею була ознайомлена, оскільки я маю цей доступ. Далі там монтуються якісь речі, які часом провокують депутатів на якісь реакції: коли хочеться якось не так відповісти, коли ставлять дійсно провокативні питання. На цих людей було звернено увагу", - сказала Сюмар.

За її словами, наразі законодавство в Україні передбачає акредитацію будь-кого, хто підтвердить причетність до ЗМІ, навіть незареєстрованого.

Новини за темою: Комітет зі свободи слова проситиме Парубія прислухатися до журналістів щодо питання закриття кулуарів Ради

Нагадаємо, Регламентний комітет Верховної Ради рекомендував закрити кулуари парламенту для журналістів, фотокореспондентів та операторів, виділивши для них лише прес-центр на третьому поверсі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів