Шуфрич вступив у партію Рабіновича "За життя"

Шуфрич упевнений, що разом з Рабіновичем вони зможуть зробити "більше для єдності України і миру в нашій країні"

Открытый источник

Народний депутат від фракції "Опозиційний блок" Нестор Шуфрич прийняв запрошення нардепа від цієї ж фракції Вадима Рабіновича вступити в його партію "За життя". Про це нардеп повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Я прийняв запрошення Вадима Рабіновича вступити в партію "За життя", яке було озвучено їм вже давно і реалізовано сьогодні", - йдеться в заяві Шуфрича.

Також Шуфрич висловив упевненість в тому, що разом вони зможуть зробити "більше для єдності України і миру в нашій країні".

Нагадаємо, що "За життя" — політична партія в Україні, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 9 грудня 1999 року. Вадим Рабінович був обраний лідером партії в 2014 році.

Зазначимо, що Нестор Шуфрич – народний депутат України VIІI скликання, екс-заступник секретаря РНБО.

У 1996 році Шуфрич став членом Соціал-демократичний партії України (об'єднаної). До 1998-го по партійних сходах піднявся до члена політради, до 2003-го - до заступника голови СДПУ(о). У квітні 2005 року був вибраний першим замісником голови партії Віктора Медведчука, екс-голови Адміністрації президента Леоніда Кучми.

Шуфрич п'ять разів обирався народним депутатом України - до Верховної Ради III, IV, VI, VII і VIII скликань.

На виборах-2006 "есдек" Шуфрич йшов у парламент за списком Опозиційного блоку "Не так!", очолюваного однопартійцем, екс-президентом України Леонідом Кравчуком. До прохідного бар'єру блок не дотягнув. Зате в Верховну Раду Автономної Республіки Крим першому заступнику Медведчука потрапити вдалося. А в грудні 2006-го Шуфрич отримав портфель міністра з питань надзвичайних ситуацій в уряді Віктора Януковича.
Посів почесне 5-е місце в списку ПР на позачергових парламентських виборах-2007 після розпуску Верховної Ради V скликання.
У березні 2010 року повернувся на пост глави МНС в уряді Миколи Азарова. Проте вже в липні того ж року був усунутий з посади і призначений заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони Раїси Богатирьової.
З грудня 2012 року - народний депутат України VII скликання від Партії регіонів (№27 у списку). Член комітету з питань бюджету.
За результатами позачергових виборів до Верховної Ради, які відбулися 26 жовтня 2014 року, став народним депутатом України VIIІ скликання від партії "Опозиційний блок" (№7 у списку).
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів