Щодо "чорної бухгалтерії" ПР допитують Магеру, викликали Охендовського та Усенко-Чорну

"Слідство триває, всі будуть допитані, і думаю, що будуть і підозри комусь вручені, всьому свій час", - заявив Холодницький

112.ua

З "чорної бухгалтерії" ПР допитують заступник голови ЦВК Андрія Магеру, викликані голова ЦВК Михайло Охендовський, член ЦВК Жанна Усенко-Чорна. Про це в коментарі журналістам повідомив антикорупційний прокурор Назар Холодницький.

"Один з процесуальних керівників, разом з детективами, зараз дійсно допитують заступника голови ЦВК. Його викликали саме в цьому виробництві, прошу не політизувати, не розповідати про якийсь політичний підтекст з приводу виборів на Донбасі. Є виробництво, яке має розслідуватися, і просто правоохоронні органи, НАБУ, антикорупційна прокуратура роблять свою роботу... Це щодо так званих "амбарних книг". Звичайно, будуть викликатися люди, будуть викликатися і ті особи, які фігурують у цих "амбарний книгах", а також інші. Будуть викликатися всі, хто на думку слідства, повинні бути допитані", - заявив Холодницький.

На питання журналістів про те, викликані на допит Охендовський і Усенко-Чорна, антикорупційний прокурор відповів ствердно:

"Викликані, ви ж знаєте, що вони викликані. Слідство триває, всі будуть допитані, і думаю, що будуть і підозри комусь вручені, всьому свій час".

Новини за темою: Ляшко заявив, що "чорну бухгалтерію" ПР має бути повністю оприлюднено

Нагадаємо, що екс-заступник голови СБУ Віктор Тріпак заявив раніше, що передав Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів ряду колишніх і нинішніх високопоставлених чиновників. За його словами, мова йде про так званої чорної бухгалтерії ПР із загальними виплатами на суму близько 2 млрд дол.

Новини за темою: Лещенко вважає, що "чорна бухгалтерія" є і в БПП

Як зазначив колишній заступник голови СБУ, серед фігурантів цих матеріалів – посадові особи найвищого рівня, міністри і керівники відомств, народні депутати, відомі політики, громадські діячі, представники міжнародних організацій, судді, в т. ч. вищих судових інстанцій. У той же час Трепак "в інтересах майбутнього слідства" відмовився називати прізвища чиновників і політиків, які фігурують у документах, а також обставини, за яких ці люди отримували гроші.

У НАБУ за цим фактом порушено кримінальну справу, Тропака вже допитали детективи.

Пізніше нардеп Сергій Лещенко оприлюднив частина "чорної бухгалтерії" ПР, яка, за його словами, потрапила до нього кілька місяців тому. За підсумками аналізу цих документів депутат повідомив, що за перше півріччя 2012 року на Партію регіонів було витрачено близько 66 млн дол. Лещенко також допитали як свідка в НАБУ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів