Щоб гарантувати повноцінну роботу СММ ОБСЄ, необхідно дотримуватися мінських угод, - Василь Сметана

Виконання мінських угод повинно привести до миру на Донбасі, вважає він

Василь Сметана 112.ua

Щоб гарантувати повноцінну роботу СММ ОБСЄ на Донбасі, стронам конфлікту необхідно дотримуватися мінських угод. Про це в ефірі "112 Україна" заявив юрист Василь Сметана.

"Місія ОБСЄ діє не як сторона конфлікту, відповідно, інформація подається більш-менш об'єктивно. Місія фіксує обстріл з обох сторін і жертви з обох сторін. І коли ми чуємо про те, що необхідно усунути будь-які перешкоди у роботі місії, ми повинні розуміти, що необхідно дотримуватися мінських угод. Тому що повний доступ місії ОБСЄ до озброєнь, до спостереження ситуації на Донбасі прописано в мінських угодах. До цього ми неодноразово чули, що альтернативи мінським угодами немає. Відповідно, мова про те, щоб всі сторони виконували мінські угоди, які повинні гарантувати повноцінну безперешкодну роботу СММ ОБСЄ, і, відповідно, ці угоди повинні привести до миру на Донбасі", - вважає він.

Відзначимо, на думку лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука, мир на Донбасі без виконання мінських угод неможливий, альтернативи цим угодам немає. На його думку, якби Київ дотримувався мінських домовленостей так само, як приймає прозахідні закони, - конфлікт на Донбасі давно врегулювали б.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів