Шабунін називає брехнею заяву Держспецзв'язку, що програмне забезпечення НАЗК готове на 60%

Залишається незрозумілим, у якому форматі і коли буде запущено електронне декларування

"112 Украина"

Програмне забезпечення Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) готове на 60%. Про це заявив голова Держспецзв'язку Леонід Євдоченко, передає "РБК-Україна".

Він зазначив, що у них є близько 10 грубих порушень програмних модулів реєстру НАЗК, і як тільки зауваження будуть виправлені, у Держспецзв'язку готові продовжити процедуру експертизи.

Новини за темою: Е-декларування без сертифікату Держспецзв'язку дозволить чиновникам легалізувати мільйони, - Шабунін

У той же час глава Центру протидії корупції Віталій Шабунін називає цю інформацію брехливою.

"У релізі Держспецзв'язку говорилося, що 40% програмного забезпечення не готово. Виявилося, що немає цих 40% взагалі. Мова йде виключно про 3 блоки – подачу декларацій, їхнє зберігання та оприлюднення. Цей софт готовий на 100%. Тому ці маніпуляції навколо вже набридли", - заявив Шабунін після засідання НАЗК в ефірі "112 Україна".

Новини за темою: Данилюк вважає, що запуск електронного декларування без атестата може зірвати транш МВФ

Як повідомлялося, НАЗК сьогодні провело екстрене засідання у зв'язку з можливим зривом запуску електронного декларування.

Новини за темою: Електронне декларування у нинішньому вигляді зможе зламати будь-який хакер середньої руки, - НАЗК

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Держспецзв'язку не надала атестат відповідності системі захисту інформації для електронного декларування. У повідомленні зазначалося, що це було непросте рішення, але система захисту інформації не відповідає нормативним документам. Крім того, Держспецзв'язку не передали акти завершення дослідної експлуатації, завершення робіт зі створення системи захисту і протокол її попередніх випробувань, що може свідчити про те, що систему не доробили.

Нещодавно президент України Петро Порошенко заявляв, що електронне декларування активів українських чиновників стартує з 15 серпня 2016 без затримки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів