"Ми зібралися на цей з'їзд, щоб ще раз сказати Україні, що об'єдналися заради миру. Об'єдналися заради процвітання України. Об'єдналися заради того, щоб зробити життя людей кращим", – заявив Сергій Льовочкін.

За його словами, вже скоро Україна обиратиме новий парламент, і люди сподіваються, що народні депутати, яких оберуть, будуть по-справжньому працювати в їх інтересах.

"Але одночасно, обираючи парламент, Україна обере новий уряд і нового прем'єр-міністра. Відмінність нашої команди від інших у тому, що у нас є майбутній прем'єр-міністр. Це – Юрій Бойко", – додав політик.

"Бойко знає, що потрібно робити і як потрібно робити. І в цьому його головна перевага перед іншими кандидатами на цю посаду. Він пройшов нелегку виборчу кампанію, він прожив складне і змістовне життя. Він знає і вміє працювати. З ним разом на вибори йде величезна команда "Опозиційної платформи - За життя". Я переконаний, що ми здатні сформувати уряд і зробити те, чого від майбутнього парламенту і уряду чекають мільйони наших співгромадян", – сказав Сергій Льовочкін.

Народний депутат висловив упевненість, що опозиційна партія буде мати підтримку виборців.

"Переконаний, що команда, яка зібралася в "Опозиційній платформі - За життя", здатна побудувати сильну, процвітаючу, сучасну Україну", – резюмував він.