Сенат США запропонував дозволити стеження за особами та організаціями, пов'язаними з російськими кібератаками

Поки що поправка була затверджена комітетом Сенату у справах збройних сил

AP Photo

Сенат США висунув пропозицію дозволити вести за межами країни стеження за особами і організаціями, що займаються шкідливою діяльністю в кіберпросторі від імені Росії. Повноваження віддавати розпорядження про початок стеження планується надати главі міністерства оборони США, передає "ТАСС".

Як повідомляється, положення було включено в текст законопроекту про фінансування Пентагону на 2019 рік. Оновлений варіант тексту був затверджений комітетом у справах збройних сил.

Новини за темою: США розпочали роботу над знешкодженням російських хакерів, які готують кібератаку проти України

"Міністр оборони, діючи через командувача кіберкомандування та сили цього командування, може здійснювати спостереження в мережах за межами Сполучених Штатів за особами або організаціями, які діють від імені або на підтримку Російської Федерації для викрадення та розголосу конфіденційної інформації осіб у США", - вказується в документі.

Крім того, пропонується дозволити також стеження за тими, хто розміщує від імені РФ в соцмережах інформацію, "спрямовану на загострення соціальних і політичних конфліктів".

Новини за темою: США звинуватили Росію в кібератаках на енергосистему, - ЗМІ

Також комітет пропонує надати міністру оборони і президентові повноваження розпорядитися про реалізацію необхідних заходів у випадках, якщо буде зафіксована інформація про "систематичні й тривалі" кібератаки з боку Росії.

Текст законопроекту з включеною в неї поправкою винесено на обговорення повного складу Сенату США.

Новини за темою: Спецслужби США запідозрили Росію у кібератаці проти Олімпійських ігор у Пхьончхані, - джерело

Джерело: ТАСС

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів