Семерак: Французькі колеги приїдуть для проектування використання Чорнобильської зони

Йдеться про використання інфраструктури колишньої атомної електростанції для будівництва відновлюваних джерел енергії

Остап Семерак. Фото з архіву. З відкритих джерел

Французькі колеги приїдуть до України для проектування використання зони ЧАЕС для створення відновлюваних джерел енергії. Про це повідомив міністр екології і природних ресурсів України Остап Семерак у коментарі "112 Україна".

"Ми домовилися, що французькі колеги приїдуть вже найближчим часом для проектування і дослідження можливості використання Чорнобильської зони, інфраструктури колишньої Чорнобильської АЕС для будівництва відновлювальних джерел. Думаю, ми зробимо з цього приводу окрему заяву найближчим часом", - сказав Семерак.

Він додав, що Франція відзначила українську позицію у просуванні принципів Паризької угоди щодо боротьби зі змінами клімату.

"Друге питання, яке порушили, це саме щодо впровадження в Україні нових сучасних технологій і співпраця з французькими компаніями з утилізації сміття. Це вкрай важливо після ситуації, яка сталася у Львові, і, зрештою, це торкається і всієї України", - зазначив міністр.

За його словами, говорили про будівництво станцій з відновлювальних джерел енергії. Семерак сказав, що очікує суттєвої співпраці з французькими компаніями у цій сфері.

Новини за темою: Зона біди: Хто і як сьогодні живе в Чорнобилі

Нагадаємо, Порошенко 26 червня прибув з офіційним візитом до Франції. У Парижі він провів першу зустріч з новообраним президентом Франції Еммануелем Макроном. Зокрема, обговорили залучення французьких інвесторів до перероблення сміття в Україні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів