Савченко запропонували призначити головою комітету Ради з нацбезпеки та оборони

Депутати вважають, що у Савченко достатньо досвіду і розуміння, щоб очолити цей комітет

Украинское фото

Народний депутат Сергій Каплін зареєстрував проект постанови про відставку Сергія Пашинського з посади голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки й оборони та призначення народного депутата Надії Савченко головою цього комітету. Про це він заявив у програмі "Вечірній прайм" на телеканалі "112 Україна".

"Я сьогодні вже зареєстрував проект постанови про відставку Пашинського з посади голови комітету з питань нацбезпеки та оборони і призначення Наді головою цього комітету. Я думаю, що вона струсоне цю систему, тому що деякі колишні керівники батальйонів почали займатися не боротьбою за національні інтереси і безпеку, а великим національним бізнесом у сфері нацбезпеки. Вона може провести внутрішню люстрацію, і я хотів би побачити, як у цей комітет поселяться совість, відповідальність і публічність", - зазначив він.

За словами Капліна, у Савченко достатньо досвіду і розуміння, щоб очолити цей комітет. "Я чув окремі фрагменти її виступів. Є, звісно, нюанси, але разом із тим я бачу велику перспективу адаптуватися дуже швидко в цю адміністративну систему", - додав він.

Новини за темою: Прес-конференція Савченко: Повне відео

Як повідомлялося, раніше народний депутат ("Батьківщина") Іван Крулько зазначав, що після зустрічі Савченко з фракцією ВО "Батьківщина" було погоджено, що Надія повинна увійти до складу Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки й оборони.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів