Савченко заявила, що її хотіли вбити

Спроб своєї ліквідації нардеп нарахувала три

112.ua

Народний депутат Надія Савченко заявляє, що її кілька разів мали намір усунути, а причетна до цього Адміністрація президента. Про це вона заявила в ході брифінгу в парламенті, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Перший раз я отримала попередження, що є наказ Банкової на мою фізичну ліквідацію від Адміністрації президента, від Таранова (покійного голови АП, - ред.), незабаром після чого він загинув. Другий раз я отримала попередження від зовнішньої розвідки, що є наказ на мою ліквідацію знову-таки з Банкової. Моя сестра особисто їздила спілкуватися з Валерієм Кондратюком (заступник голови АП, - ред.), щоб це зупинити. Третій раз мене попередили, що так само я стою під ліквідацією з Банкової і назвали підрозділ спеціальних сил, який буде виконувати цю роботу. Я зрозуміла, що четвертий раз мене можуть не попередити. Моїм завданням було якомога ближче наблизити тих, кому була поставлена задача на мою ліквідацію", - розповіла Савченко.

Нагадаємо, завтра в регламентному комітеті парламенту будуть розглядати подання генпрокурора на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Савченко. У четвер питання буде винесено на розгляд сесійної зали. Юрій Луценко звинувачує Савченко в підготовці теракту в сесійній залі Ради і подальшому вбивстві нардепів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів