Савченко підтвердила свою поїздку на окупований Донбас у листопаді 2017 року

Нардеп стверджує, що возила туди одяг українським військовополоненим

Надія Савченко "РИА Новости"

Нардеп Надія Савченко підтвердила свою поїздку на окуповану територію в листопаді 2017 року. Про це вона заявила під час засідання Регламентного комітету Верховної Ради 22 березня, який розглядав подання генпрокурора про притягнення її до кримінальної відповідальності, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Факти, які будуть наведені відеопоказами або про перетин у листопаді, мій перехід на ту сторону, окуповану, – це є правдою", – сказала вона.

Савченко стверджує, що возила туди одяг українським військовополоненим.

"Я тоді їздила і завозила хлопцям одяг, нашим полоненим. Коли вони вийшли, вони всі сказали, що бачили мене", – запевняє вона.

Також вона підтвердила, що спілкувалася з представниками незаконних збройних формувань.

"Із Путіним я не спілкувалася, а з противником, з дуже багатьма людьми на тій території, я спілкувалася", – зазначила Савченко.

Нагадаємо, 15 березня генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради три подання на нардепа Надію Савченко. Савченко підозрюють у підготовці терактів у сесійній залі Верховної Ради. За словами Юрія Луценка, слідство має докази того, що вона планувала знищити бойовими гранатами дві ложі, а за допомогою автоматів добивати тих, хто виживе. 

Під час засідання регламентного комітету 22 березня генпрокурор повідомив, що Савченко зверталася до офіцерів ЗСУ з проханням підготовки терактів. Також він заявив про наявність докази участі Російської Федерації в наданні зброї для здійснення терактів проти вищого керівництва України. Крім цього, він наголосив, що план Савченко щодо здійснення терактів задля повалення конституційного ладу України був "реальним, а не сюрреалістичним". 

Сама Савченко стверджує, що її план є "абсурдним", оскільки граната не змогла би підірвати Раду.

22 березня регламентний комітет Верховної Ради дав згоду на зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт нардепа Надії Савченко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів