112.ua

Спеціалізована антикорупційна прокуратура має намір долучити висновок американського детективного агенства до справи про рефінансування "ПриватБанку". Про це повідомив керівник САП Назар Холодницький в інтерв'ю виданню "Інтерфакс-Україна".

"Чекаю від НАБУ результатів. Все, що від нас вимагається, ми погоджуємо. Про часові рамки завершення розслідування не буду говорити, тому що справа дійсно об'ємна. У рамках розслідування ми подавали міжнародно-правові доручення і на Кіпр, і до низки країн Європи. Аудит треба проводити, зараз пробуємо отримати висновок Kroll, також хочемо його внести в свою доказову базу", - сказав він.

За словами Холодницького, на цей момент з'ясовується, наскільки були законними дії співробітників Нацбанку.

Нагадаємо, що раніше незалежна компанія Kroll провела розслідування і підтвердила, що ПАТ "ПриватБанк" був об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій свого керівництва, що призвело до нанесення збитків у розмірі понад 5,5 мільярда доларів. При цьому було виявлено характерні ознаки скоординованої схеми відмивання грошових коштів.

Український бізнесмен, один з екс-власників "ПриватБанку" Ігор Коломойський назвав "маячнею" результати незалежного розслідування компанії Kroll про масштабне шахрайство у фінустанові до націоналізації.