Санкції ЄС проти організаторів виборів президента РФ у Криму підтримали ще чотири держави

Чорногорія, Албанія, Норвегія й Україна зобов'язалися забезпечити відповідність їхньої національної політики ухваленим рішенням Ради ЄС

CNBC

Чорногорія, Албанія, Норвегія та Україна приєдналися до запроваджених Європейським Союзом санкцій проти п'яти організаторів виборів президента Російської Федерації в анексованому Криму. Про це йдеться в заяві верховного представника ЄС Федеріки Могеріні від імені Європейського Союзу про погодження деякими країнами обмежувальних заходів стосовно дій, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України.

"Країни-кандидати Чорногорія та Албанія, а також країна Європейської асоціації вільної торгівлі Норвегія, що входить у Європейський економічний простір, та Україна приєднуються до цього рішення ради", - сказано в документі.

При цьому підкреслюється, що зазначені країни забезпечуватимуть відповідність їхньої національної політики ухваленим рішенням Ради ЄС.

Європейський Союз своєю чергою бере до уваги це зобов'язання і вітає його.

Нагадаємо, в травні поточного року Рада ЄС запровадив санкції проти п'яти організаторів виборів президента РФ в анексованому Криму. Зокрема обмежувальні заходи (заборона на поїздки і заморожування активів) було запроваджено проти "заступника голови виборчкому" Криму Інни Гузєєвої та "секретаря" Наталії Безрученко, а також проти "голови виборчкому" Севастополя Олександра Пєтухова, "заступника голови" Мирослава Погорєлова та секретаря Анастасії Капранової.

Вибори президента РФ відбулися 18 березня 2018 року. Президентську гонитву виграв чинний глава держави Володимир Путін. За нього проголосували більше 76% виборців, або ж понад 56 млн осіб.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів