Саміт ЄС і Великої Британії щодо Brexit призначено на 17 жовтня

Напередодні саміту також призначена робоча вечеря у Дональда Туска

Reuters

Лідери країн-учасниць Європейського Союзу зберуться для обговорення з Великої Британією проекту угоди щодо Brexit 17 жовтня. Зустріч відбудеться в Брюсселі, повідомляє Reuters.

Згідно з інформацією агентства, президент Європейської ради Дональд Туск запросив голів держав і урядів Євросоюзу на робочу вечерю напередодні саміту. Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей також запрошена.

Очікується, що лідерам Євросоюзу вдасться погодити остаточну угоду й отримати згоду Терези Мей. Це стане підготовкою до проведення в середині листопада особливого саміту, на якому буде остаточно оформлена політична декларація про торговельні відносини між Євросоюзом і Великою Британією після Brexit.

Нагадаємо, президент Європейської ради Дональд Туск за підсумками неформального саміту лідерів країн ЄС в Зальцбурзі заявив, що план, запропонований Великою Британією, не спрацює. Він упевнений, що запропонована структура економічної взаємодії не буде працювати, не в останню чергу тому, що це може підірвати єдиний ринок.

Мей у відповідь заявила, що переговори щодо Brexit зайшли в глухий кут.

Джерело: Reuters

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів