Садовий про голодування Березюка: Це рішення дуже сильної людини

"На сьогодні 8,5 тис. тонн сміття лежить на землі, його банально нікуди вивезти", - каже Садовий

Мер Львова і лідер "Самопомочі" Андрій Садовий прокоментував рішення лідера фракції політсили в парламенті Олега Березюка оголосити про голодування в знак солідарності з львів'янами. Спілкувався з мером телеканал "112 Україна".

"Це рішення дуже сильної людини. Я йому сказав прості слова одного з патріархів, що ми не вибираємо місце народження, час, навіть країну, ми вибираємо тільки одне - бути людиною або бути нелюдами. Він людина з великої літери", - сказав Садовий.

Що стосується "сміттєвої проблеми", мер Львова зазначив наступне:

"На сьогодні 8,5 тис. тонн сміття лежить на землі, його банально нікуди вивезти ... Ми отримали відмову від усіх полігонів в Україні, від всіх міст і областей. Вони хочуть допомогти, але кажуть, як тільки вони почнуть працювати з нами, відразу приїжджає поліція, прокуратура, порушують кримінальні справи, вилучають документи. Вони не хочуть мати проблем. Є чітка команда з державної вертикалі - заблокувати, завалити сміттям".

Новини за темою: Голодовка Березюка завершиться швидше, ніж вирішиться "сміттєва" проблема Львова

Як повідомлялося, сьогодні голова парламентської фракції Олег Березюк оголосив голодування і покинув засідання погоджувальної ради ВР. Сьогодні стало відомо, що влада Львова знову попросила Кабмін і президента України Петра Порошенка ввести в місті режим надзвичайної ситуації через сміття, яке не вивозиться.

Також сьогодні прем'єр-міністр Володимир Гройсман попросив місцеве самоврядування відгукнутися на прохання мера Львова Андрія Садового, якщо така надійде, і тимчасово прийняти львівський сміття на своїх муніципальних полігонах.

Як відомо, проблему львівського сміття загострила пожежа на Грибовицькому звалищі в травні 2016 року, після якого на полігон припинили відвантажувати відходи. Львівська влада намагалася домовитися про вивезення сміття в інші регіони, але наразилися на протести мешканців. Через ситуацію з сміттям діяльність міського голови піддавалася критиці з боку президента і прем'єра. Зокрема, Петро Порошенко говорив, що Садовий "за два з половиною мерських строки не зміг вирішити найгостріше комунальне питання і буквально засипав сміттям найкрасивіше європейське місто України".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...