Саакашвілі: Я сидів у тій же камері, що і Луценко, гарна камера

На його думку, разом з Луценком повинен сісти у в'язницю і президент України Петро Порошенко

Суд обирає запобіжний захід щодо Міхеїла Саакашвілі Facebook Daryna Chyzh

Екс-губернатор Одеської області України Міхеїл Саакашвілі розповів, що сидів у тій же камері, що і в свій час генеральний прокурор Юрій Луценко. Про це він сказав під час прес-конференції у Варшаві, яка транслювалася на його сторінці в Facebook.

"Я сидів, до речі, у камері Луценка, колишній. Хороша камера, думаю, вони заслужили таку комфортну. Вони обов'язково потраплять до в'язниці. Луценко піде туди, на заслужений відпочинок, звідки його один раз випустили. І кружка у нього є, не треба буде на його кружку витрачатися, тюремну", - сказав політик.

Нагадаємо, 22 вересня 2017 року Мостиський суд Львівської області визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. З січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив політику в позовних вимогах до Державної міграційної служби у визнання його біженцем. 6 лютого Окружний адміністративний суд Києва не задовольнив скаргу Саакашвілі на рішення Міграційної служби про відмову в оформленні документів про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів