Саакашвілі отримав у Нідерландах посвідчення особи

Політик все ж має намір повернути собі українське громадянство

Міхеіл Саакашвілі в Нідерландах Facebook Михаіла Саакашвили

Екс-президент Грузії, лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі отримав у Нідерландах посвідчення особи. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Документ, за словами Саакашвілі, дає право на проживання і роботу в Європейському Союзі.

"Сьогодні в Амстердамі, вперше за останній час, у мене з'явився документ, що засвідчує мою особу. Відразу по прибуттю у Нідерланди мені вручили посвідчення особи, що дає право на проживання і роботу в Євросоюзі, вся процедура зайняла всього кілька хвилин", – написав він, при цьому додав, що досить рішуче налаштований повернути собі українське громадянство. 

Нагадаємо, що 22 вересня 2017 року Мостиський суд Львівської області визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. З січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив Саакашвілі у позовних вимогах до Державної міграційної служби у визнанні його біженцем. 6 лютого Окружний адмінсуд суд Києва повторно не задовольнив скаргу Саакашвілі на рішення Міграційної служби про відмову в оформленні документів про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

12 лютого Саакашвілі було затримано та повернуто до Польщі згідно з процедурою реадмісії.

Саакашвілі відразу після цього заявив, що не буде просити політичного притулку в Польщі, а навпаки, хоче відновити українське громадянство.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів