112.ua

Візовий режим з Російською Федерацією ускладнить роботу агентів цієї держави в Україні. Таку думку висловив керівник департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації президента Юрій Рубан в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Візовий режим з цим прямо пов’язаний. Трапилася біда, і сьогодні в Києві поховали полковника, який займався АТО. І зрозуміло, що його убивство, цей теракт просто в центрі Києва, він був би неможливим без певної агентурної роботи в українській столиці. Існування візового режиму, я так думаю, суттєво ускладнило б (роботу цій агентурі, - ред.), бо тоді ви ведете облік людей, які перебувають зараз, ви можете пробити їхні дані, і тоді починається інший рівень роботи з цими людьми", - сказав Рубан.

Він додав, що коли всередині країни перебувають без обліку тисячі людей із держави-агресора, треба запроваджувати деякі заходи.

Нагадаємо, Верховна Рада може ухвалити рішення щодо візового режиму з Російською Федерацією. Наразі проводяться політичні консультації

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що відомство у разі ухвалення рішення щодо введення візового режиму з РФ готове його реалізувати.