Розенко заявив, що не може підтвердити достовірність оприлюдненої в ЗМІ версії меморандуму з МВФ

Він сказав, що узгодженого оновленого тексту меморандуму з МВФ на сьогодні не існує

Пресс-служба Кабмина

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що не може підтвердити достовірність оприлюдненої в ЗМІ версії меморандуму про співпрацю України з МВФ. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я б просив менше звертати увагу на чергову порцію невідомих документів у ЗМІ. На сьогодні я не можу підтвердити справжність документів. Узгодженого оновленого тексту меморандуму між Україною і МВФ на сьогодні не існує", - сказав він.

За його словами, уряд не підтримає підвищення пенсійного віку.

"Уряд не буде вносити до ВР ніяких законопроектів, які пропонують підвищення пенсійного віку... Ніякого шоку у пенсійному забезпеченні влада не допустить. Це в першу чергу збільшення доходів Пенсійного фонду, і за рахунок цього має скорочуватися дефіцит бюджету Пенсійного фонду", - сказав він.

Новини за темою: МВФ протягом найближчих тижнів може розглянути надання Україні наступного траншу

Раніше видання "Економічна правда" повідомило, що в їх розпорядженні є остання версія меморандуму про співпрацю України з МВФ, в якій говориться, що для продовження співпраці з МВФ Україні потрібно підвищити пенсійний вік, скоротити кількість держслужбовців і бюджетників та відкрити земельний ринок.

Новини за темою: Кабмін очікує, що сума четвертого траншу кредиту МВФ складе 1 млрд доларів

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...