Руслан Зейтуллаєв оголосив голодування
Facebook.com/anton.naumlyuk

Північно-Кавказький окружний військовий суд (Ростов-на-Дону, РФ) 21 апряля приступив до дебатів у справі кримчанина Руслана Зейтуллаєва, обвинувачуваного у справі про осередок забороненої в РФ організації "Хізб ут-Тахрір". Прокурор Геннадій Труханов в ході дебатів попросив засудити кримського татарина до 17 років колонії. Про це повідомляє "Кавказький вузол".

"Держобвинувач Геннадій Труханов в ході дебатів попросив засудити Зейтуллаєва до 17 років колонії. Підсудному інкримінується "вербування прихильників, організація і проведення зборів "Хізб ут-Тахрір" (організація визнана терористичною і заборонена в Росії судом), а також вивчення членами осередку літератури забороненої організації", - говориться в повідомленні.

Адвокат Еміль Курбедінов в ході дебатів заявив, що "не сумнівається у невинуватості свого підзахисного".

Нагадаємо, Кримського політв'язня Руслана Зейтуллаєва російська влада звинувачує в тероризмі і називає організатором осередку ісламської організації "Хізб ут-Тахрір". У відповідь на що кримчанин у російській в'язниці оголосив голодовку з вимогою передати його Україні. Голодуючий Зейтуллаєв втратив більше 6 кг, йому складно говорити стоячи.

Зейтуллаєв, відмовився закінчувати голодування до винесення вироку.