Російськомовне населення на Донбасі швидше захистять миротворці ООН, - Волкер

За його словами, в даний момент на Донбасі йде "гаряча війна", в якій гинуть люди і де гуманітарна ситуація "має невідкладний характер"

Курт Волкер Радіо Свобода Україна

Розгортання миротворчих сил ООН на Донбасі стане кращим варіантом для захисту російськомовного населення в регіоні, заявив під час виступу на українському ланчі в рамках Мюнхенської конференції з питань безпеки, спецпредставник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер. Про це повідомляє "Уніан".

За його словами, в даний момент на Донбасі йде "гаряча війна", в якій гинуть люди і де гуманітарна ситуація "має невідкладний характер".

Волкер нагадав, що Росія наполягає на тому, що хоче захистити російськомовне населення на сході України, а тому нібито підтримує там свої зусилля.

"Найкраще, що ми можемо зробити для захисту людей, забезпечення їх безпеки і створення світу, полягатиме у введенні миротворчої сили з мандатом ООН в регіоні, яка реально припинить конфлікт і створить умови, за яких Мінські угоди будуть повністю реалізовані", – підкреслив Волкер.

Нагадаємо, у Німеччині відкрилася Міжнародна конференція з питань політики безпеки, в ході якої очікуються зустріч глав МЗС країн "нормандської четвірки", презентація звіту за миротворцям на Донбасі.

Раніше сьогодні Порошенко зустрівся з міністром оборони США Джеймсом Меттісом. Вони обговорили розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...