Російська сторона в ТКГ виключає "підхід" України щодо миротворців ООН

Гризлов назвав неприйнятним підхід України до питання про місію ООН на Донбасі

Повпред Росії в контактній групі з врегулювання в Донбасі Борис Гризлов назвав неприйнятним підхід влади України до питання про запровадження на Донбасі миротворчої місії ООН. Про це повідомляє РИА "Новости".

Новини за темою: Закон про деокупацію посилить позицію України щодо можливого розміщення миротворців ООН на Донбасі, - Порошенко

"Деякі політики на Україні чомусь розглядають контингент місії ООН як такий собі передовий загін, за яким на Донбас повинні прийти українські збройні сили, так звані добровольчі і поліцейські формування. Природно, що такий підхід неприйнятний для Донбасу. Думаю, що він неприйнятний і для самої ООН для всіх, хто справді хоче миру на цій території", - сказав Гризлов.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко впевнений, що миротворча місія ООН на Донбасі розміститься на всій території і перегородить постачання військ і зброї бойовикам.

Новини за темою: Порошенко в законопроекті про мирне врегулювання просить створити умови для розміщення в ОРДЛО миротворців ООН

Раніше президент заявляв, що відповідний закон проголошує ключовим мирний і політико-дипломатичний шлях, незважаючи на те що він регламентує і військовий аспект.

4 жовтня, президент подав до парламенту два законопроекти, що стосуються ситуації на Донбасі. Перший передбачає особливості внутрішньої політики України щодо окупованих районів, другий - мирного врегулювання ситуації там.

Верховна Рада підтримала за основу так званий законопроект про деокупації Донбасу (офіційно - № 7163 "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях"), 6 жовтня. "За" проголосували 233 народних депутатів. Таким чином, АТО може перейти в самооборону України, Об'єднаний штаб ЗСУ - замінити Антитерористичний центр в ролі керівника захисту територій держави. З документа вилучили згадку про мінських домовленостях. Плануються й інші зміни, адже документ прийнятий тільки в першому читанні. Попереду підготовка до другого.

Порошенко під час виступу на раді безпеки і генеральній асамблеї ООН закликав Організацію ввести на окупований Донбас миротворців.

Джерело: "РИА Новости"

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...