Росія має намір підтримувати Юлію Тимошенко під час президентських виборів в Україні, - Венедиктов 

За його словами, на такі висновки наштовхує демонстрація російської позиції щодо неможливості вирішити конфлікт з чинною українською владою

AFP

Росія має намір підтримувати Юлію Тимошенко під час президентських виборів в Україні. Таку думку висловив в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" її головній редактор Олексій Венедиктов. 

За його словами, на такі висновки наштовхує демонстрація російської позиції щодо неможливості вирішити конфлікт з чинною українською владою. 

"Можна сперечатися, хто не виконує (мінських угод, - ред.), але хто точно порушує, то це історія. Я думаю, важливі не вибори "ЛНР" і "ДНР" а те, що Путін сказав, що з чинною владою в Україні ми не просунемося нікуди. Беручи до уваги президентську кампанію, очевидний знак того, що Кремль підтримуватиме Юлію Тимошенко на президентських виборах", – сказав Венедиктов. Крім того, на його думку, внесення Тимошенко до російського санкційного списку додасть їй певної електоральної підтримки.

Нагадаємо, у самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" 11 листопада відбулося "голосування" на "виборах" "глав народних республік" і "депутатів народних рад". В ОРЛО "головою обрали" Леоніда Пасічника. Пасічник – екс-співробітник СБУ, у 2007 році тодішній президент України Віктор Ющенко нагородив його медаллю "за військову службу Україні".

В ОРДО обрали Дениса Пушиліна. 

Україна та її союзники цих "виборів" не визнають, президент Петро Порошенко назвав "вибори" в "ЛДНР" фейковими і закликав населення не брати в них участі. В ЄС уже засудили "вибори" в ОРДЛО і закликали Росію вплинути на сепаратистів.

Вибори президента України відбудуться у березні 2019 року. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів