Рішення з питання відключення Росії від SWIFT навряд чи буде прийнято, - джерело

При цьому європейські джерела визнають, що відключення від SWIFT суперечить інтересам тих країн ЄС, які зацікавлені у збереженні товарообігу в секторах, поки не зачеплених "війною санкцій"

Фото з відкритих джерел

Рішення з питання відключення Росії від SWIFT навряд чи буде прийнято. Про це з посиланням на джерело в структурах ЄС повідомляє "Комерсант".

За словами джерела, відключення РФ від SWIFT може мати дуже серйозні наслідки" і "поки не розглядається".

Він зазначив, що досі посилення санкцій було поступовим, а вже прийняті заходи Брюссель і без того вважає досить ефективними.

Новини за темою: Росія відреагує на відключення від системи SWIFT, - Медведєв

При цьому європейські джерела визнають, що відключення від SWIFT суперечить інтересам тих країн ЄС, які зацікавлені у збереженні товарообігу в секторах, поки не зачеплених "війною санкцій".

"У Євросоюзі є прихильники таких радикальних заходів, але консенсусу з цього питання немає, а значить, рішення прийнято не буде. Тим більше з урахуванням нового, грецького чинника", - повідомило джерело.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Держдепартамент США не виключає відключення Росії від системи SWIFT. Питання про введення таких додаткових обмежувальних заходів буде розглянуто 29 січня на засіданні глав МЗС ЄС. Остаточне рішення буде прийнято 12 лютого.

Джерело: Коммерсант

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів