Рішення про передачу державі "ПриватБанку" прийнято через загрозу для клієнтів

У банку розповіли про серію інформаційних атак

З відкритих джерел

Рішення про передачу державі "ПриватБанку" було прийнято через загрозу для клієнтів. Про це у Facebook повідомив перший заступник голови правління "ПриватБанку" Олег Гороховський.

За його словами, банк працював безперебійно і прибутково. "Хоча, після початку військових дій і на тлі падаючої економіки ми пережили сім інформаційних атак. Кожна атака призводила до відтоку коштів фізичних осіб і корпоративних клієнтів", - йдеться в повідомленні.

Кожна з цих атак виявилася б смертельною для будь-якого іншого банку, зазначає Гороховський.

"Найбільш потужною була остання атака. Кожен день ми оновлювали рекорди за кількістю коштів, виданих переляканим клієнтам в банкоматах і відділеннях... Рішення про добровільну й мирну передачу банку у володіння державі було прийнято в той момент, коли ми зрозуміли, що цю інформаційну атаку ми можемо не пережити, і що під загрозою можуть опинитися наші клієнти", - написав він.

Новини за темою: "ПриватБанк" очолить екс-міністр фінансів Шлапак

Нагадаємо, Кабміні на засіданні в неділю розглянув питання щодо забезпечення стабільності у фінансовій системі країни. Беручи до уваги результати засідання Ради національної безпеки і оборони України, уряд підтримав пропозицію Національного банку та Ради фінансової стабільності про перехід ПАТ "ПриватБанк" у стовідсоткову державну власність.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів